Naar inhoud

Hier een cookie tekst met verwijzing naar de cookies pagina.

Franse kunstmarkt Westerhaven

20 juli 2025 t/m 9 augustus 2025

Over deze activiteit.

Op de Westerhaven organiseren we in samenwerking met Zomerstad Groningen op vier zondagen een kleine kunstmarkt. Op zondagmiddag 20 en 27 juli en 3 en 10 augustus 2025 verandert de Westerhaven tussen 12.30 en 17.00 uur in een gezellig Frans terras met kunstenaars en muzikanten. Je kunt als kunstenaar gratis deelnemen. Met een workshop, een demo of het verkopen van je werk.

Stel je voor... Zo’n lekkere slome zomerse 🌞 zondagmiddag waarbij je door de stad loopt …… en je hoort …..
…….. een muzikant die met een 🪗 trekzak Franse chansons te berde brengt… Je ruikt bloemen waar een stalletje met verse ruikers voor verantwoordelijk blijkt te zijn….Franse kaasjes en worst is er te koop….
….. een portretschilder legt de laatste hand aan het portret van iemand die tegenover haar zit…
Andere kunstenaars (ook beeldende kunst) laten hun meest recente werk zien en weer anderen zetten de eerste schetsen van nieuw werk op papier.
Een antiquarische boekhandelaar📙 en een striphandel stallen hun waar uit… ergens wordt een workshop gegeven…. Aanbieders van workshop en lessen presenteren zich en u … drinkt een glas wijn🍷 of een kopje koffie ☕️ op het terras …. terwijl onder de boom iemand muziek maakt en ….
Kortom: het is zo’n heerlijke zondagmiddag. ⛱️

ℹ️ Voor meer info, check Instagram 👉 @westerhavengroningen.

-.

-