Kunstmarkt en Expositie
Over deze activiteit.
Kunstmarkt en expostie.
Op 13 juni is er een kunstmarkt en expositie aan Boterdiep 9 in Groningen. Op uitnodiging van Social Hub vieren we de diversiteit met kunst! De markt is te bezoeken op 13 juni van 10.30 - 16.00. De expositie is tijdens openingstijden te zien 08.00 - 22.00 uur. Deelnemende kunstenaars zijn: Kitty Blüm, Marianne Koops, Riemer Riemersma, Madeleine van Hemert, Kees Koorevaar, Maud Lohuizen, Hile Dussel, Mette Bus, Anja Lofvers, Wendy Bruins. Mede mogelijk gemaakt door Tjitske Stellema.
PaleisCollectief.
Op een regenachtige woensdagmiddag met vele kopjes koffie, thee en koekjes viel het woord PaleisCollectief. Het idee is simpel maar krachtig. Waarom zouden kunstenaars in dit Cutuurpand elk voor zich vechten om een plekje aan de muur, als ze samen de hele muur kunnen opeisen?
Samensmelten van stijlen
Het PaleisCollectief is geboren vanuit de overtuiging dat verschillende disciplines elkaar versterken.
In wisselende samenstelling treden de kunstenaars van Het paleis naar buiten als een collectief:een samensmelting van stijlen, visies en materialen.
We komen bij je langs!
Of het nu gaat om een lege industriële hal, een chique galerie, een cultuurcentrum, oude loods, lobby of een bedrijfspand dat vraagt om bezieling: het PaleisCollectief komt van harte langs met een groepsexpositie.
Locatie.
The Social Hub
Boterdiep 9
9712 LH Groningen
tel 0613247599
www.hetpaleisgroningen.nl/