Naar inhoud

Hier een cookie tekst met verwijzing naar de cookies pagina.

Eindexamen-expositie Klassieke Academie 2023

Kunstlievend Genootschap Pictura
5 juli 2023 t/m 23 juli 2023

Over deze activiteit.

Dertien afgestudeerde kunstenaars van Klassieke Academie voor Beeldende Kunst in Groningen tonen hun eindexamenwerk van 5 t/m 23 juli  bij Kunstlievend Genootschap Pictura aan de St.Walburgstraat 1 te Groningen.

Op de Klassieke Academie worden studenten in vijf jaar opgeleid tot beeldend kunstenaar door gerenommeerde docenten uit de kunstwereld.
Het lesaanbod van klassieke vaardigheden in combinatie met eigentijdse expressie-theorieën komt tot uiting in de diversiteit van de tentoongestelde werken. Studenten komen vanuit heel Nederland naar de Klassieke Academie en meerdere afgestudeerden hebben succesvol deelgenomen aan landelijke televisieprogramma’s als de Nieuwe Vermeer, Project Rembrandt en Sterren op het Doek.

Ook dit jaar is het afstudeerwerk van hoge kwaliteit en divers qua thema, techniek en invalshoek. Alle dertien afgestudeerden hebben in de Masteropleiding hun eigen weg gevonden als beeldend kunstenaar.

Eindexamenstudenten 2023: Wil Bartels, Roxana Castro-Kooi, Maarten Dalstra, Roelie Douw, Joke Ganzevoort, Mark de Kok, Michelle Mertens, Judith Nieuwhof, Suze Osseman, Inge Peeze, Pleun Procee, Marjet Visscher, Petra van der Wel.

Pictura.

Het Kunstlievend Genootschap Pictura in Groningen werd opgericht in 1832 met als doel: 'de beeldende kunst en de nijverheidskunst in de ruimste zin van het woord aan te moedigen en te bevorderen.' Pictura is gehuisvest in een mooi, monumentaal pand aan het Martinikerkhof in Groningen. In de sfeervolle zalen exposeren professionele kunstenaars van uiteenlopende richtingen en disciplines, maar de hoofdmoot is figuratief.

Locatie.

Kunstlievend Genootschap Pictura
St Walburgstraat 1
tel 050 312 29 53
www.pictura-groningen.nl/