Lezing Rein Jelle Terpstra
Over deze activiteit.
VRIJDAG organiseert dit najaar de lezingenserie Ogenblik over tijd en waarneming. Tijdens vier lezingen vertellen vier gerenommeerde beeldende kunstenaars over hun werk, werkwijze, referenties en inspiratiebronnen.
REIN JELLE TERPSTRA
Op 8 november geeft kunstenaar Rein Jelle Terpstra (1960) de tweede lezing uit de serie. Sinds zijn studie aan de Rijksacademie houdt Terpstra zich bezig met fotografie en kunst in de openbare ruimte. In zijn fotoprojecten, bijvoorbeeld diashows en boeken, onderzoekt hij de relatie tussen waarneming en geheugen.
Afgelopen zomer exposeerde Terpstra in het San Francisco Museum of Modern Art en eerder had hij tentoonstellingen in onder meer het Nederlands Fotomuseum. Bekijk het werk van Terptra op reinjelleterpstra.nl.
Meer informatie kun je hier vinden.
LEZINGENSERIE OGENBLIK
Deze lezing is onderdeel van een serie van vier.
VRIJDAG.
Iedereen kan meedoen aan kunst en cultuur. Dat is de missie van VRIJDAG, het huis van de amateurkunst voor Groningen. In de gemeente Groningen biedt VRIJDAG cursussen, lessen en workshops muziek, theater en beeldende kunst. Ook verzorgt VRIJDAG cultureel aanbod in de wijken en in het onderwijs. Via KultuurLoket adviseert en ondersteunt VRIJDAG amateurkunstenaars in de hele provincie Groningen en met POPgroningen stimuleert VRIJDAG popmuziek van Groningse bodem.
Locatie.
VRIJDAG - Walstraat
Walstraat 34
9711 VS Groningen
tel 050 3051450
bijvrijdag.nl/